New Courses
latest

728x90

HostGator Web Hosting

468x60

HostGator Web Hosting

Thursday, August 29, 2019

İleri Seviye Clickbank Affiliate Marketing Türkçe Anlatım ( Turkish) | udemy coupon code 100% free

  1. Clickbank Affiliate Marketing : Bu dersiminiz konusu clickbank affiliate marketingdir.
    Clickbank affiliate marketing iş modelini kendinize bir iş dünyası olarak görebilirsiniz. Bu model ile özel bir niş kategori üzerine çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Seçtiğiniz niş ürününleri test ederek satışını analiz edebilir sonrasında reklam bütçesi ekleyerek satışlarınızı arttırabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlar ile birlikte reklam bütçenizi azaltır yada boşuna reklam ücreti ödemezsiniz.
    Dersimizi öncelikle arayüz panelini anlatarak başlıyoruz. Ardından ödeme ayarlarının yapılması, vendor& affiliate marketing ile ürün ararken dikkat etmemiz gerekler nelerdir konularını işliyoruz. Email marketing yöntemleri ile satışlarınızı arttırabilirsiniz. Bunlara ilave olarak landing page nedir neden ihtiyacımız var nasıl landing page oluştururuz gibi konuları da kapsayarak clickbank affiliate marketing yapabilmek için size gerekli bilgiler ile donatıyoruz. Kullanabileceğiniz ücretli ve ücretsiz yazılımları sizler için inceleyerek dersimizi hazırladık. Umarım memnun kalırsınız
  2. Amazon Affiliate Marketing : Fiziksel ürün satışı yapılan amazon web sitelerinin her birinin affiliate sistemleri mevcuttur. Fiziksel ürünlerin satışı ile birlikte kazanç sağlarsınız. Diğer derslerimizde işlenecektir.
  3. Diğer Affiliate Marketing Sistemleri

Affiliate Marketing, Marketing,
İleri Seviye Clickbank Affiliate Marketing Türkçe Anlatım ( Turkish) 

Freelance Çalışma
Aktif gelir sistemlerinden olmakla birlikte home office tarzında evinizden çalışabileceğiniz bir iş modelidir.
Ev Sahipliği
Kiracı bile olanız evinizin bir odasını yada kullanmadığınız zaman tamamını 1 gün 1 hafta yada istediğiniz bir zaman aralığında kiralama yapabileceğiniz bir iş modelidir.
Dropshipping
Stoksuz ticaret yapabilirsiniz. Ancak herkesin anlattığı gibi sıfırdan başlamanız çok zor. İleride bu alanda derslerimiz yayınlanacak.
Amazon FBA
Ürünlerinizi amazon depolarına göndererek sipariş yönetiminin amazon tarafından gerçekleştirildiği bir iş modelidir. İleride yayınlanacak kurslarımız içerisinde kapsanacaktır.
Who this course is for:
  • Sıfırdan başlayarak iş kurmak isteyenler.
  • Affiliate marketing konusunda uzmanlaşmak isteyenler.
  • İnternetten para kazanmak isteyenler.

« PREV
NEXT »

No comments