New Courses
latest

728x90

HostGator Web Hosting

468x60

HostGator Web Hosting

Thursday, May 28, 2020

Photoshop Dla Fotografów - Od Zera do Profesjonalisty!..94% off udemy coupon code

Udemy coupon.......................................Jeśli uwielbiasz robić zdjęcia by uchwycić niezapomniane momenty, ale wciaż czujecie, że coś mogłoby zostać poprawione, nie ważne czy sa to krajobrazy, zdjęcia architektury, portrety czy zdjęcia modowe. Ten kurs jest zdecydowanie najlepszym miejscem by zaczać.
Photography
Photoshop Dla Fotografów - Od Zera do Profesjonalisty!

Ja jestem Marcin, nauczyciel photoshopa z ponad 6 milionami wyświetleń na moich darmoch edykacyjnych filmach, jak i również z ponad 100 000 studentów którzy zdecydowali się zakupić moje kursy premium. Poza tym, jestem profesjonalnym retuszerem, pracujacym z magazynami, telewizja, portalami internetowymi, kreatorami mody oraz fryzjerami.
Jestem tutaj, by wyjaśnić tobie photoshopa w najprostszy możliwy sposób. Zaprojektowałem ten kurs, tak jakbym wyjaśniał go koledze, który chce zaczać przygodę z photoshopem i zostać profesjonalista.
Więc dostarczam wam wszystko co potrzebujecie by takim profesjonalista zostać, dzielę z wami porady i techniki których chcecie używać, jak i rownież oszczędzam wam czas pomijajac narzędzia które moga wam przynieść tylko złe nawyki. 
W tym kursie - nauczysz się wszystkiego co musisz wiedzieć o programie camera raw, jak wywołać i edytować swoje zdjęcia, jak naprawić je, jak i również dać im dodatkowego kopa.
Na poczatku przygody z photoshopem nauczycie się jak oczyścić tło, usuwać niepotrzebne elementy, jak retuszować skorę i włosy.
Nauczysz się jak edytować krajobrazy, pracować z maskami, dopasowywać kontrasty, cienie i światła. Nauczysz się podstaw harmonii kolorów i tego jak zaaplikować je do twojej pracy. Jak gradować zdjęcie, i jak pracować selektywnie z każdym kolorem.
Nauczycie się również podstaw kompozycji - by się upewnić, że wasze zdjęcia sa zawsze niesamowite! Nauczysz się jak połaczyc dwa średnie zdjęcia by stworzyć jedno które się wyróżni z tłumu. Nauczysz się też jak tworzyć niesamowite panoramy - nawet bez szerokiego obiektywu poprzez łaczenie i dopasowywanie zdjęć!
Po pracy z krajobrazami skupimy się na portretach, na czyszczeniu, retuszu z wykorzystaniem krzywych, pracy z detalami i dopasowywaniu kolorów.
Dostaniesz wszystko co chcesz wiedzieć o photoshopie dla twojej fotografii i nie tylko. Poza lekcjami treningowymi, będziemy razem praktykować na dużej ilości zdjęć, zaczynajac od krajobrazów na kilku innych przykładach. Następnie zrobimy nieco praktycznej pracy na portretach które możesz śledzić i pracować wspólnie ze mna! Ponieważ ja nie tylko daję wam wiedzę - ja z wami trenuję!
Do zobaczenia w pierwszej lekcji
Marcin
Who this course is for:
  • Fotografowie
  • Fotografowie Krajobrazowi chcący poprawić postprodukcję
  • Fotografowie portretowi chcący nabyć lub udoskonalić wiedzę z retuszu
  • Każdy kto chce poprawić zdjęcia w social media
  • Fotografowie travel i lifestyle
  • couponCode=INDIA40
  • Get the course
« PREV
NEXT »

No comments