Amazon KDP Self Publishing – jak zacząć zarabiać na KDP?.. 100% off Business course

omnia elsadawy
0

Amazon KDP Self Publishing – jak zacząć zarabiać na KDP?.. 100% off Business course
DISCLOSURE: This post may contain affiliate links, meaning when you click the links and make a purchase, we receive a commission. 

Business
Amazon KDP Self Publishing – jak zacząć zarabiać na KDP?


Wyobraź sobie, że prowadzisz własny biznes polegający na sprzedaży swoich produktów na Amazon. Jego rynek pleasure ogromny, ponieważ możesz sprzedawać na cały świat. Ale czy in imitation of możliwe i proste? TAK! Mogę Cię nauczyć tworzyć i publikować produkty typu mean content (kalendarze, kolorowanki, planery itp.), no content material (np. zeszyty) a zarazem proste ebooki i książki. Dowiesz się także, jak skutecznie sprzedawać te materiały na Amazon, pozyskując klientów z każdego kraju.

Już 1 ciekawy zeszyt(w linie czy kratkę) z ciekawą okładką, każdego miesiąca sprzedaje się w setkach bądź tysiącach. Dzięki temu ten, który wystawił taki zeszyt na Amazon KDP, zarabia na nim co miesiąc od kilkuset operate kilku tysięcy $ a nawet więcej. Również i Ty możesz dołączyć function grona takich sprzedawców. Pamiętam, jak u mnie prosty zeszyt na terenie USA 1 dnia sprzedał się w kilkuset egzemplarzach(przypuszczam, że zamawiała szkoła :)Amazon KDP co to?

KDP Amazon umożliwia Ci sprzedaż przeróżnych produktów, na przykład paltry content material i no content(możesz je tworzyć samodzielnie, czego uczysz się w kursie; ale produkty te możesz też zamówić jako gotowe szablony i tylko zmieniać functionate nich okładkę). Dalej możesz tworzyć i wydawać proste ebooki i książki. Istotnie joke to, że nie musisz znać języka angielskiego, aby zarabiać poważne pieniądze na Amazon KDP. Wystarczy czasami skorzystać z translatora Google. Jeśli jednak postanowisz tworzyć własne ebooki czy książki w języku angielskim, according to taka umiejętność na pewno się przyda (ale nie zawsze, bo tłumaczenie możesz komuś zlecić, co również wyjaśniam w kursie).

Twoje produkty wystawione na Amazon mogą świetnie się sprzedawać na terenie USA, Wielkiej Brytanii, Europy, Japonii, Australii i function każdego innego miejsca na świecie. Także i w Polsce mają niedługo działać wydawnictwa i wysyłka Amazon, więc również i tutaj będzie according to możliwe.Twój instruktor od Amazon KDP

Od 2019 roku sprzedaję na Amazon. Są in imitation of nie tylko produkty mean content i no content material (np. zeszyty, planery, kalendarze, kolorowanki, gry itp.), beer również proste ebooki i książki napisane w języku angielskim. Dzięki temu każdego miesiąca uzyskuję bardzo ciekawy przychód ze sprzedaży na Amazon. Wiem dokładnie, jak skutecznie publikować produkty na Amazon KDP i zadbać o ich dobrą sprzedaż, także poprzez właściwe narzędzia i ustawienie kampanii reklamowej Amazon Ads. Swoim doświadczeniem chętnie podzielę się z Tobą, dzięki czemu będzie Ci znacznie łatwiej.W kursie Amazon KDP - jak zacząć - wytłumaczę Ci jak:

założyć darmowe konto na Amazon KDP

ustawić konto, płatności i kwestie podatkowe

dodać pierwszy produkt na Amazon KDP nawet w ciągu 1 godziny

poprawnie stworzyć i ustawić swój produkt na Amazon KDP(tytuł, opis, kategorie itp.)

publikować nowe produkty coraz szybciej

zwiększać sprzedaż swoich produktów na Amazon KDP

wykorzystać kampanie reklamowe Amazon Ads

korzystać z przydatnych narzędzi i programów

W kursie tym gratis otrzymasz dostęp work promocyjnych cen na różne programy pomocne w Amazon KDP (np. -50% na Helium 10), dostęp operate gotowych szablonów (zeszytów, planerów). Dzięki temu stworzenie i opublikowanie pierwszych i kolejnych produktów na Amazon KDP będzie dla Ciebie bardzo proste. Ale na tym nie poprzestaniemy w kursie. Później zobaczysz, jak i Ty możesz od podstaw stworzyć różne produkty, prostsze i te średniozaawansowane(np. w intuicyjnym i darmowym programie Canva).Wsparcie i kontakty

Przez cały czas, od momentu zakupu kursu, możesz liczyć na wsparcie prowadzącego(zadawać pytania, propozycje nowych materiałów itp.). W ramach kursu korzystasz także ze wsparcia innych uczestników zadających różne pytania operate konkretnych lekcji(Ty otrzymujesz dostęp slave odpowiedzi na te pytania). W public sposób wzajemnie się motywujemy i radzimy. Natomiast sobie nie przeszkadzamy, więc możesz skupić się na wydawaniu i sprzedaży swoich produktów na Amazon KDP.Nowa wiedzy i certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje nowe umiejętności. I pamiętaj, że zawsze masz stały dostęp functionate wszystkich materiałów w tym kursie on-line i jego wszelkich aktualizacji. Gdy więc na Amazon KDP pojawi się coś nowego, nowa funkcja, nowe możliwości, in conformity with w kursie zostanie o tym szybko poinformowany. I przekonasz się, jak takie nowości wykorzystać, aby jeszcze lepiej wydawać i sprzedawać produkty na Amazon KDP.Zarabianie na Amazon KDP

Nurtowały Cię pytania: Jak zarabiać w domu? Jak zarabiać w młodym wieku, jako nastolatek, a może już jako dorosły? Jak zarabiać bez zakładania firmy? Jak pracować zdalnie, w domu czy poza nim(np. nad morzem na plaży czy w górach na szczycie)? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiadasz twierdząco, in conformity with znaczy, że ten kurs o Amazon KDP będzie dla Ciebie idealny.PS. W rozwoju pomóc Ci mogą moje pozostałe szkolenia, poza Amazon KDP(np. o Canva, Gimp, Photoshop, SEO, tworzeniu stron WordPress, marketingu, FB ADS itp.). Wiele z nich in accordance with bestsellery, więc już tysiące osób przekonało się, że warto function nich dołączyć. Zapraszam i Ciebie! 

 Don’t miss any coupons by joining our Telegram channel https://t.me/learningonlinecourses 

 Note : Coupons might expire anytime, so enroll as soon as possible to get the courses for FREE or Huge discount

Post a Comment

0Comments
Post a Comment (0)

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Learn More
Accept !